Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim

Villa Tadilatı

Marmaraereğlisi Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilat ve dekorasyon işleri müşterinin isteği doğrultusunda maliyeti ve süresi değişmektedir. Villa tadilat ve dekorasyon uygulamaları genellikle villa yeni alındığı zaman, herhangi bir yerinde sorun olduğu zaman yada önceki durumundan tamamen köklü bir değişime girmektedir. Ev içerisindeki mobilya, kapı,pencere,perde,halı vb. bütün tefriş ve malzemeler birbiri ile uyumlu olmalı yada ön plana çıkarmak istediğimiz noktalara göre tasarım yapmalıyız. Bunun için profesyone bir firmadan yardım almanız gerekmektedir.

Villa tadilat ve dekorasyonları oldukça önemlidir. Villalar normal dairelere göre görünümleri itibariyle daha ihtişamlı ve dikkat çekici olamları gerekmektedir. Villanın dışında kullanılan malzeme ileriye dönük güneş ışınlarından, yağmurdan vb. doğa olaylarına göre özelliğini minimum oranda kaybeden malzemeler kullanılmalı.

Villa Tadilatı Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi Villa Tadilatı
Marmaraereğlisi Ev Dekorasyon

Villaların içerisinde bütün noktalar önemlidir. tavan ve duvarlarında ışıklandırma çözümleri, doğal taş, duvar kağıdı, mobilyalar herşey önemlidir.Salon ve mutfak gibi misafirlerimizin de girecekleri noktalara daha çokönem vermekteyiz çünkü kendimizi oralarda yansıtabilmekteyiz. Günümüz villa tadilatı projelerini incelediğimizde, insanların yaşam kalitelerini, sosyal aktivitelerini, spor yapmaları için gerekli alanları, eğlenmek veya dinlenmek için düşünülmüş ortak alanları, güvenlik kaygılarınızı giderecek kamera, alarm vs. gibi önlemleri, çocugunuzun vakit geçirecegi, güvenlikli oyun alanlarını öne çıkarttıklarını gözlemleyeceksiniz.

Villayı satın alan kişinin hoşuna gitmeyecek, o kişiye göre dogru olmamış ya da evin hanımının hoşuna gitmeyen bir mutfak rengi ya da kullanışlı olmayan bir portmanto, mutfak dolabı, banyo aksesuarları, mekan ile uyumsuz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir detay da olabilir. Konut içindeki bütün bu detayların; evi satın alan yeni sahibinin, begenilerine, kültürüne alışkanlıklarına, göre yeniden düzenlemek, daireyi kişiye özel kılmak, bir iç mimarın çözüme kavuşturacagı ve daireyi revize edecek bir proje ve uygulama çalışmasını gerekli kılar. Villa tadilatı hizmeti almak istediğinizde öncelikle yeni taşınacağınız veya tadilat yapacağınız yapıyı incelemeye alıyor ve sonrasında tüm dış cephe ve villa içerisinde yapılması gereken öncelikli işlemleri sizlerle paylaşıyoruz.

Sizlerden bütçe ve seçilecek malzeme detayları hakkında onay aldıktan sonra projenin son halini sunuyor ve villa tadilatı sürecinizi başlatıyoruz.

Villanızın yaşı dış cephe tadilatı için yapılması gereken süreyi ve bütçeyi belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Villa tadilatı ilk öncelikle dış cepheden başlanarak sonrasında içeride yapılacak detaylarla devam ettiğimiz bir süreçtir. Villanıza dış cephe için yapılacak onarım ve değişiklikler için kullanılacak olan malzemeler dış etkenlere dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun kalitede olmasına dikkat ediyor ve bu doğrultuda malzemeler temin ediyoruz.

Villa içerisinde kapı, aydınlatma, tesisat işlemleri gibi tüm teknik detaylarla uzman ekibimiz ilgilenerek malzeme temini ve tadilatını yapıyoruz. Villaların iç tadilatını yaparken sizlerin tercihleri doğrultusunda bırakılacak spor yapma alanı, sauna gibi dinlenme alanları, villa içerindeki oda sayısı ve odaları ne amaçla kullanılacağınız gibi detaylar bizlerin sizlere önereceğimiz tadilat önerilerinin kapsamını oluşturmaktadır.

Ayrıca villalar tercihen diğer yaşam alanlarından daha gösterişli tasarımlara ihtiyaç duyduğu için sizlerin de isteği ile duvara montajlı mobilyalar, aksesuarlar ve mobilyalarda tarafımızdan temin edilebilmektedir.


Marmaraereğlisi Villa Tadilatı, Villa Tadilatı Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi Ev Tadilatı, Marmaraereğlisi Ev Dekorasyon, Yeniçiftlik Villa Tadilatı, Yeniçiftlik Ev Tadilatı, Yeniçiftlik Ev Dekorasyon denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.