Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim

Pergole ve Kamelya Yapımı

Marmaraereğlisi Pergole Kamelya Yapımı

Pergole ve Kamelya Yapımı

Ürünlerimizde 1. Sınıf Rus Çamı kullanılmaktadır. Ağaçlarımızın mümkün olduğunca budaksız olmasına dikkat ediyoruz. Rus Çamı Rusya’nın Sibirya bölgesinin ağacıdır. Yumuşak, iyi işlenebilir olmasından dolayı en çok talep gören çam çeşitlerindendir. Ülkemizde iç – dış doğrama, lambri, kamelya, pergola ve merdiven imalatı gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Kaplama ve Özellikleri

Pergolelerimizin üstüne isteğinize göre Kiremit Kaplama veya Bardolin Döşeme (Serme Bardolin – Yaprak Bardolin) yapmaktayız. Kiremit uygulamasının altına öncelikle ısı yalıtımı yapmaktayız.

Pergole Kamelya Yapımı Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi Pergole Kamelya Yapımı
Marmaraereğlisi Kamelya Yapımı

Boya ve Özellikleri

Ürünlerimizde Hickson Decor marka boya kullanmaktayız. Dış hava koşullarına ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı nefes alan uzun ömürlü bir boyadır. Ayrıca Solvent bazlı olup 12 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Koruma ve Bakım Önerileri

Pergolenizin uzun ömürlü ve bakımlı olması için her 4 senede 1 boyatmanızı tavsiye ederiz.

Ahşap Kamelya

Gerek kış bahçesi gerekse ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bahçelerinizde yazın güneşten korunarak havanın ve doğanın tadını çıkararak dostlarınızla bir arada geçireceğiniz keyifli bir oturma alanı sunan Ahşap kamelya firmamız tarafından özel tasarımlarıyla beğeninize sunulmaktadır. Kamelya için düşünülen her ayrıntıda usta işçilikleriyle profesyonel bir çalışma sergileyen konusunda uzman ekip arkadaşlarımız kaliteli malzemelerle ahşabın her mekanda ihtişamını mekanlarınıza yansıtmaktadır.

Ahşap Kamelya Uygulamaları

Farklı boyutlarda imal edilebilen kamelyalara tercihinize bağlı olarak ahşap kenarlarına ovel motif yapılabilmektedir. Her renk tonunda hazırlanabilecek olan ahşap kamelya modellerine istenildiğinde lambiri işlenebilmekte ve alt kısımdan bakıldığında lata ve lambiriler görünebilmektedir.

Üst kısma gelindiğinde estetik çatı imkanı ile köşe noktalarına su dereleri uygulanarak hava koşullarında çatıda kalması önlenebilen yağmur veya kar gibi olumsuz etkenler kamelyanın zarar görmesini engelleyebilmektedir. Osb, membran veya singil kırmızı malzemeleriyle tercihinize bağlı olarak oluşturulan çatı kısmı estetikliğiyle beğeninizi kazanabilecektir. Şık ve estetik tasarımlarıyla gerek yaz gerekse kış bahçesi ihtiyaçlarınız veya farklı ihtiyaçlarınız için ahşap kamelya tercih etmeniz dostlarınızla beraber geçireceğiniz keyifli sohbetlerin en rahat mekanı olacak.

Zevkinizin ve beğeninizin hakim olduğu bahçelerde en özel mimari tasarımlar arasında seçeceğiniz farklı model ve tasarımlarda ahşap kamelya seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Marmaraereğlisi Pergole Kamelya Yapımı, Pergole Kamelya Yapımı Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi Pergole Yapımı, Marmaraereğlisi Pergole, Marmaraereğlisi Kamelya, Marmaraereğlisi Kamelya Yapımı, Marmaraereğlisi Çardak ve Kamelya, Marmaraereğlisi Tente Yapımı, Yeniçiftlik Pergole Yapımı, Yeniçiftlik Kamelya Yapımı, Çorlu Pergole Yapımı, Çorlu Kamelya Yapımı denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.