Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim

Anahtar Teslim

Marmaraereğlisi İnşaat

Anahtar Teslim

A’dan Z’ye anahtar teslim dekorasyon işleriniz için huzur ve güven içinde arayabileceğiniz, konusunda uzman ekip ve ekipmanlardan oluşan işinde profesyonel bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm iç ve dış dekorasyon çalışmalarını tek bir firmaya veya kişiye vererek hiçbir şeye karışmadan işin bitirilme görevinin o kişi veya firmaya devredilmesine ahatar teslim dekorasyon denilmektedir. En sağlıklı ve başarılı ev tadilatı ve dekorasyon çalışmalarında izlenecek yoldur anahtar teslim tadilat iş anlaşmaları.

İnşaat Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi İnşaat
Marmaraereğlisi İnşaat Firması

Komple anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleri yapan bir firmanın görev ve sorumlukları şunlardır;

Öncelikle komple dekorasyon ve tadilat işlerine en kapsamlı ve detaylı şekilde vakıf olmalıdır. Her türlü dekorasyon çalışmaları konusunda gerek malzeme ve gerekse uygulama şekillerinde derin bilgi ve görsel sahibi olmalıdır. Bünyesinde her zaman çalışabilecek ve işinin ehli ustalar bulunmalı ve gerektiği zaman hemen ulaşabilecek şekilde irtibat halinde olmalıdır. Bir dekorasyon firması referans sahibi olmalıdır. Geçmişinde güzel izlenimler bırakmış iş disiplini ve iş ahlakı sahibi olmalıdır. Tüm araç, gereç, ekip ve ekipmanlara sahip olmalıdır. Bir ev dekorasyon firması sözüne sadık olmalı, işine söz verdiği tarihte başlayıp yine söz verdiği tarihte teslim etmelidir.

Komple ev tadilat ve dekorasyon işlerini kapsayan genel işler nelerdir;

Hafriyat ve kırım çalışmaları, alçı sıva ve kara sıva işleri, fayans ve seramik montaj çalışmaları, elektrik ve su tesisat işleri, boya badana işleri, kartonpiyer ve stropiyer işleri, mutfak dolapları, banyo dolapları, versiyerler, tavan ve duvar süsleme işleri, balkon düzenleme, bahçe bakımı ve bahçe düzenleme işleri, peyzaj çalışmaları, ferforje işleri, çatı aktarma ve tadilat işleri başlıca ev tadilat ve dekorasyon çalışmalarıdır.


Marmaraereğlisi İnşaat, İnşaat Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi İnşaat Firması, İnşaat Firması Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi İnşaat Firmaları, İnşaat Firmaları Marmaraereğilisi, Yeniçiftlik İnşaat, İnşaat Yeniçiftlik, Çorlu İnşaat, İnşaat Çorlu denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.