Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim
Marmaraereğlisi Kapı

Kapı

Yaşam alanlarınızın dekorasyonunda önemli bir yeri olan kapılar koruyucu görevi gören ve dekoratif açıdan özel görünümleriyle göz alıcı tasarımlar oluşturmanıza yarayan malzemelerdir. Ahşap, lake, mdf gibi farklı malzemelerden üretilen kapılar yaşam alanlarınızda konfor sağlayan önemli ürünler arasında yer almaktadır.

Yaşam Alanlarınız İçin En Özel Kapı Modelleri

Fonksiyonel yapıya sahip olan kapılar odaları birbirinden ayırırken evinizin güvenliğini sağlamaktadır. Kapı modelleri kullanım alanına uyum sağlayacak özellikleriyle dikkat çekmektedir. Ev kapıları; evinizin içinde ve dışında kullanacağınız kapı modelleridir. Farklı malzemelerden üretilen ev kapıları özel tasarımlara sahne olmaktadır. Evin içerisinde kullanılan iç kapı çeşitleri arasında Amerikan panel kapılar; dayanıklı yapısı ve doğallığıyla dikkat çekmektedir. Mdf üzerine ahşap kaplama olarak üretilen Amerikan kapılar estetik ve şık bir görünüme sahiptir.

Standart ölçülerde üretilen hazır kapılar ise; montaj kolaylığı ile ön plandadır. İç kapılarda parlaklığın ışıltısını yansıtmak için lake kapıları tercih edebilirsiniz. Lake kapılar ısıya, neme ve darbelere karşı direnci yüksek olan ürünlerdir.

Zarif tasarımları seven kişiler için camlı kapılar özel bir alternatif oluşturmaktadır. Camın farklı malzemeler ile bütünleştiği cam kapılar sıklıkla kullanılmaktadır. İç kapılarda camın ahşap, mdf gibi malzemeler üzerinde kaplayıcı alanı ve modelini belirleyebilirsiniz. Genellikle yuvarlak, dikdörtgen gibi şekillerden tercih edilmektedir. Desenli, buzlu, renkli cam seçenekleriyle dekorasyonlarınızda farklı stiller oluşturabilirsiniz. Cam kapıların kullanım alanı oldukça geniştir. Katlanabilir cam kapılar, balkon ve terasları kapatmak için ergonomik bir tasarım oluşturmaktadır.

Küçük alanlar için yer tasarrufu sağlayan katlanabilir oda kapılarını tercih edebilirsiniz.

Kapı Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi Kapı
Marmaraereğlisi Çelik Kapı

Özel melamin kağıt kaplama yüzeyi ile melamin kapılar son yılların dikkat çeken kapı modellerinden biridir. Doğallığı ve kendine has ağaç dokulu yüzeyi ile odalarınızın atmosferini değiştirir. Suya ve neme karşı olan dayanıklılığı banyo kapısı olarak kullanılmasını sağlar. Ceviz, kiraz, meşe gibi eşsiz renk seçenekleriyle yaşam alanlarınızın ambiyansını yenilemenize yardımcı olmaktadır.

Dış kapılarda da farklı tasarımlara sahip kapı çeşitlerine rastlamanız mümkündür. Dış kapılar iç kapılardan farklı olarak güvenliğinizi sağlamak amacıyla üst düzeyde bir dayanıklılıkla üretilmektedir. Zırhlı olarak üretilen çelik kapılar dış kapı modelleri arasında oldukça rağbet görmektedir. Yalıtımlı özelliği ile dikkat çeken çelik kapıların kalınlığı değişmektedir. Özel kilit sistemine sahip çelik kapılar güvenliğinizi düşünen özel ürünlerdir. Yeni nesil kapı modelleri arasında özel desenleriyle üç boyutlu çelik kapılar kullanılmaktadır.


Marmaraereğlisi Kapı, Kapı Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi Çelik Kapı, Marmaraereğlisi Kapı Fiyatları, Yeniçiftlik Kapı, Kapı Yeniçiftlik, Yeniçiftlik Çelik Kapı, Yeniçiftlik Kapı Fiyatları denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.