Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim
Marmaraereğlisi Pimapen

Pimapen

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir.

Pimapen Uygulama ve Montaj

1.Aşama Ölçü

Pimapen ölçü işinde yatayda ve dikeyde en az iki yerden gerekirse üçüncü olarakda orta kısımdan ölçü alınır.Ölçü özel bir durum yok ise her zaman dış yüzeyden alınır.

2.Aşama İmalat

Pimapen imalat aşamasında doğramanın ölçüsü, düz kasa yada binili kasa olması,üretiminin ona göre yapılması uygulama yapan insanın işini kolaylaştırır.Aynı zamanda uygulanan yerde sağlam ve düzgün olmasını sağlar.İçindeki destek sacının teknik şartnameye uygun olması ve camlarının patentli ısıcam olması imalatın en önemli esaslarıdır.

3.Aşama Montaj

Yeni doğrama yatay ve dikey iç-dış teraziye getirme işlemi yapılır.Kasa ve sabit bölümlerdeki montaj yerleri ayarlanarak tümünün serisine uygun akıllı montaj vidalarıyla vidalanarak sabitlenir.Doğrama sabitlendikten sonra doğrama ile duvar arasındaki boşluklar poliüretan köpük ile doldurularak izolasyonu sağlanır.İç yüzeylerin birleşim noktalarına akrilik mastik dış yüzeylerine akrilik silikon çekilir.Daha sonra kanatlar takılır.Takozlama işleminden sonra camlar takılır.Ayar yapıldıktan sonra boşluk varsa alçı ile işlem bitirilir.

4.Aşama Satış Sonrası Hizmet

Mb Yapı Dekorasyon satış sonrası hizmetleri ile her zaman yanınızdadır. Güveniniz için çalışıyoruz.

Pimapen Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi Pimapen
Marmaraereğlisi Cam Pimapen

Marmaraereğlisi Pimapen, Pimapen Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi Cam Pimapen, Marmaraereğlisi Pimapen Fiyatları, Yeniçiftlik Pimapen, Pimapen Yeniçiftlik denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.