Mb Yapı Dekorasyon olarak, anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz.

İletişim

Restorasyon İşlemleri

Marmaraereğlisi Restorasyon İşlemleri

Restorasyon İşlemleri

Tarihi yapıların, eski eserlerin ve restore edilmesi gerek görünen binaların onarımını duyarlılıkla yapan bir kurum olarak yapıların mimari ölçümleri ve detaylarının yer aldığı rölöve projelerinin esasında restorasyon çalışmalarını yürütmekteyiz.

İçinde bir tarih barındıran ve günümüzde varlığını korumaya çalışan yapılarımızın restorasyon çalışmalarını titizlikle ve iş güvenli kuralları ışığında gerçekleştirmekteyiz.

Restorasyon İşlemleri Marmaraereğlisi
Marmaraereğlisi Restorasyon İşlemleri
Marmaraereğlisi Restorasyon

Yapılarnızdaki ahşap, çini, kalemişleri, tuval, mozaik, mermer gibi örneklerini arttırabileceğimiz restorasyon ve konservasyon eserlerinin özgünlüğünü bozmadan yapıya ve yapının tarihine en uygun şekilde yaşatmaya çalışmaktayız.

Restorasyon yapılarında koruma kuralları, proje ve uygulama ekiplerinin restorasyon eğitimi aldıklarını ve çalışmalarımızı uzman kadro ile gerçekleştirdiğimizi titizlikle belirtmek isteriz.


Marmaraereğlisi Restorasyon İşlemleri, Restorasyon İşlemleri Marmaraereğlisi, Restorasyon Marmaraereğlisi, Marmaraereğlisi Restorasyon, Yeniçiftlik Restorasyon, Çorlu Restorasyon, Restorasyon İşleri Yapan Firmalar denildiğinde Mb Yapı Dekorasyon Marmaraereğlisi'nde Yapı Dekorasyon inşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunarak faaliyet gösteren köklü ve kaliteli bir firma olarak hizmet vermektedir.